Płyn do dezynfekcji rąk Sterillhand

przez | 9 marca, 2020

Płyn do dezynfekcji rąk Sterillhand 100 ml to obecnie must have w każdym domu, miejscu pracy, szpitalu – wszędzie, gdzie przewija się duża ilość osób różnego pochodzenia. Niestety sytuacja zagrożenia zdrowia i życia ludzi jest naprawdę poważna i nie dotyczy to już wyłącznie Chin czy innych dalekich krajów, ale także Polski. Co zatem zrobić aby uchronić się przed zarażeniem? Po pierwsze – stosuj podstawowe zasady higieny, zwiększ częstotliwość mycia rąk, dokładnie czyść je między palcami, pod paznokciami, płucz dużą ilością wody i używaj w pierwszej fazie mycia choćby zwykłego mydła. Antybakteryjne będzie lepsze ale zwyczajne mydło i woda także spisują się tu profilaktycznie bardzo dobrze. Kolejny etap to dezynfekcja. Po umyciu rąk musisz o tym pamiętać i stosuj w tym celu profesjonalne płyny. Płyn do dezynfekcji rąk Sterillhand 100 ml da Ci gwarancję, że wirusy, bakterie czy grzyby zostaną zniszczone a Ty będziesz bezpieczniejszy. Jest to profesjonalny, gotowy do użycia płyn, który nie wymaga rozcieńczania. Posiada atomizer, więc jego użycie jest bardzo higieniczne i szybkie oraz wygodne. Występuje w różnych pojemnościach, butelki 100 ml idealnie zmieszczą się w każdej torbie aby móc zabierać płyn ze sobą kiedy tylko gdzieś wychodzimy.

Środek ten został przebadany dermatologicznie i nie powoduje żadnych podrażnień na skórze, nie wysusza jej ani nie powoduje pękania czy łuszczenia się. Po spryskaniu dłoni płynem do dezynfekcji nie należy go ani wycierać w ręcznik, ani z pewnością płukać rąk wodą! Wiele osób błędnie to robi a przecież takie zachowanie mija się z celem. Dezynfekcja ma zakończyć się na spryskaniu dłoni płynem Sterillhand oraz rozprowadzeniu płynu bardzo dokładnie po całych rękach, pomiędzy palcami, aby w każdym miejscu były one doskonale zdezynfekowane. Płyn do dezynfekcji rąk Sterillhand 100 ml posiada przedłużone działanie bakteriobójcze, więc po jego zastosowaniu jeszcze przez 3 godziny aktywne jest jego działanie. Jeśli chodzi o czas dezynfekcji powierzchni organizmu mamy:

15 sek.: wirusy – pełne działanie wirusobójcze
15 sek.: bakterie
15 sek.: grzyby
15 sek.: grzyby
30 sek. / 60 sek.*: prątki


Jeśli chcesz zatem zadbać o siebie i zdrowie swoich najbliższych, zaopatrz się w płyn do dezynfekcji rąk Sterillhand 100ml – później może być już za późno, gdyż rezerwy w hurtowniach szybko się kończą. Zapewnij sobie podstawowe bezpieczeństwo i ochronę.

Płyn do dezynfekcji rąk 100ml, można kupić pod tym linkiem – https://magnails.pl/plyny-i-preparaty/plyn-do-dezynfekcji-rak-100ml-52.html

Płyn do dezynfekcji rąk 100ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *