Oryginalna frezarka JSDA JD700

przez | 12 kwietnia, 2019

Oryginalna frezarka JSDA JD700 czyli o tym jak wiele z Was robi sobie samodzielnie manicure czy też pedicure w domu, tak? Na pewno coraz częściej tak się dzieje, ponieważ panie nie lubią czekać za długo w kolejkach i zapisach, lubią mieć wizyty od ręki, a poza tym ceny czasami nijak się mają do jakości wykonywanego manicure. Ja cały czas coś testuję i jeśli chodzi o bazy czy topy hybrydowe ale i przede wszystkim o lakiery hybrydowe. Mam sporo kolorów, które pochodzą z różnych firm tańszych lub droższych i zarówno w jednej grupie cenowej, jak i drugiej można spokojnie znaleźć perełki, dlatego czasami nie warto przepłacać. Co do lampy jaką sobie zamówiłam w zestawie to mam naprawdę fajny, mocny model o mocy 54W także tutaj wszelkie produkty hybrydowe spokojnie utwardzam 10 sekund i jest to wystarczający czas. Co do innych sprzętów jakimi dysponuję od jakiegoś czasu jest oryginalna frezarka JSDA JD700. Frezarka ta polecana jest zarówno do domowego użytku ale również spokojnie nadaje się do profesjonalnego salonu. Jeśli chodzi o jej moc – mamy tu 35W także urządzenie bez problemu radzi sobie na mniejszych i większych obrotach z każdą masą czy to żelową, akrylową czy zwykłą hybrydą. Oryginalna frezarka JSDA JD700 nie zatrzymuje się i nie przegrzewa – no chyba, że byłaby używana nieprawidłowo. Jeśli chodzi o funkcje – mamy tu obroty na lewo i prawo także wygodna sprawa i bardzo komfortowo się je zmienia na stacji. Mamy dołączony do zestawu pedał do sterowania stopą – co szczególnie może się przydać w salonach kosmetycznych kiedy pracujemy szybko. Kolejna sprawa to bardzo wygodne wymienianie frezów, ponieważ rączka frezarki posiada mechanizm twisk-lock – wymiana frezu odbywa się bez rozkręcania rączki dodatkowymi kluczami – przekręcamy jedynie delikatnie mechanizm i wymieniamy nośnik. Do zestawu frezarki mamy dołączoną bardzo wygodną gumową podkładkę pod głowicę oraz mały zestaw podstawowych frezów – diamentowe oraz jeden nośnik z kapturkiem. Oryginalna frezarka JSDA JD700 jest urządzeniem, które naprawdę bardzo ułatwia pracę i usprawnia ją. Na stacji mamy wygodne przełączniki kierunku obrotów, sterowania ręcznego lub stopą oraz sterowanie prędkością obrotów. Jeśli wahacie się jaki model sobie sprawić to zdecydowanie podpowiadam, że nie ma co kupować frezarek o mocy 10 czy 15W bo te na pewno będą się przegrzewać i stawać. Lepiej kupić coś, co posłuży wiele lat.

Oryginalną frezarkę JSDA JD700, można kupić pod tym linkiem w sklepie Magnails.pl – https://magnails.pl/frezarki/oryginalna-frezarka-jsda-jd700-27.html

Zdjęcia – oryginalna frezerka JSDA JD700

Opis naszej czytelniczki – oryginalna frezarka JSDA JD700

Od wielu lat zajmuję się amatorsko paznokciami – po prostu mnie to relaksuje i uwielbiam w związku z tym testować sobie różnego rodzaju produkty. Długo były to oczywiście różnego rodzaju lakiery hybrydowe – teraz na rynku kosmetycznym jest tyle firm, że ciężko się połapać, która z nich może być naprawdę dobrej jakości i w dodatku w przystępnej cenie. Później moja ciekawość skierowała się na bazy oraz topy – jednak te nowości związane z bazami proteinowymi, kauczukowymi i podobnymi spowodowały, że musiałam je mieć i sprawdzać ich trwałość na sobie i znajomych. W końcu przyszedł też czas na porządną frezarkę. Wcześniej miałam model – frezarka mercedes 2000 10W
https://magnails.pl/frezarki/frezarka-mercedes-2000-10W-54.html – była to bardzo dobrej jakości frezarka jednak wyłącznie do użytku domowego i dla siebie – bez większych wymagań jeśli chodzi o prędkość czy siłę sprzętu. Jak najbardziej sprawdzała się podczas ściągania hybrydy, miała niewielki problem ale jednak dawała radę ze ściąganiem żelu, ze skórkami też pięknie sobie radziła. Kiedy jednak zaczęłam robić te paznokcie nie tylko sobie ale i koleżankom zaczęłam się zastanawiać nad lepszym sprzętem i tu w moje ręce wpadła oryginalna frezarka JSDA JD700. Ten model frezarki jest już zdecydowanie mocniejszy – poprzednia miała moc 10W, ta natomiast ma 35W także już o wiele więcej. Oczywiście na rynku są mocniejsze jak choćby mercedes 65W – jednak aż tak duża nie jest mi potrzebna i chciałam coś w rozsądnej cenie. Co wyróżnia frezarkę JSDA JD700? Na pewno fajna cena proporcjonalna do jakości jaką sprzęt reprezentuje. W zestawie mamy stację frezarki, która jest bardzo wygodna w obsłudze. Na stacji znajdują się przyciski zmiany kierunku obrotów lewo / prawo, mamy również przełącznik trybu pracy z ręcznego na stopę. Poza tymi przyciskami mamy również suwak zmiany prędkości pracy frezarki. Dalej w zestawie znajduje się głowica, czyli rączka. Jest ona dosyć lekka, nie wibruje, nie drga podczas ściągania masy. Pozwala na płynne posługiwanie się sprzętem. Jeśli chodzi o wymianę frezów – mamy tu tryb twist lock czyli szybką wymianę frezów bez rozkręcania całej rączki kluczami. Wystarczy lekko przekręcić gwint i wymienić frez. Do kompletu producent dołączył jeszcze gumową podstawkę pod rączkę, pedał do sterowania stopą oraz niewielki ale przydatny na początek zestaw frezów. W zestawie mamy frezy diamentowe oraz jeden nośnik z nakładką. Oryginalna frezarka JSDA JD700 jest naprawdę wygodna i niezwykle usprawnia cały proces ściągania i obrabiania paznokci. Jeśli zastanawiacie się nad sprzętem tego typu to nie ma co zwlekać – zdecydowanie na TAK!

Kobiety uwielbiają nowinki ze świata mody oraz wszelkie urodowe triki chętnie stosują na sobie. Temat zadbanych, pięknych dłoni również przewija się już od dłuższego czasu, ponieważ paznokcie hybrydowe oraz żelowe stały się niezwykle wygodną opcją i większość kobiet z tego korzysta. Nie ma się co dziwić bo są one bardzo trwałe, wyglądają elegancko i estetycznie nawet przez 2-3 tygodnie. Hybrydę robi się dosyć szybko, ponieważ utwardzanie poszczególnych produktów w lampie trwa obecnie około 20-30 sekund także cały manicure zajmuje około godzinę czasu. Nie jest to długo w porównaniu z tym jaki efekt dzięki tej technice osiągniemy i jak długo nam posłuży bez żadnego uszczerbku. Aplikacja hybrydy nie jest trudna ale większy problem jest podczas jej ściągania. Mamy kilka sposobów. Możemy moczyć hybrydę w acetonie przez kilkanaście minut aby lakier zmiękł i odszedł powoli od paznokcia. Jest to jednak metoda długotrwała i mocno wysuszająca zarówno samą płytkę paznokcia jak i skórki wokół. Inna metoda to piłowanie pilnikiem warstwa po warstwie. Jednak to też zajmuje dużo czasu i nieumiejętne piłowanie może zniszczyć płytkę paznokcia. Kolejna metoda to zastosowanie dobrego sprzętu jakim jest frezarka. Tutaj zarówno ściągnięcie masy oraz opracowanie skórek to kwestia kilku minut. Jaki model wybrać aby posłużyła nam długi czas? Na pewno warta uwagi jest oryginalna frezarka JSDA JD700. Jest to bardzo dobrej jakości frezarka z mocą 35W – pozwoli dzięki temu płynnie i szybko wykonać wszelkie zabiegi. Podczas zakupu jednak należy być ostrożnym, ponieważ istnieje wiele podróbek tejze firmy i można się natknąć na gorszej jakości sprzęt. Zatem jak rozpoznać oryginalną frezarkę JSDA JD700? Z pewnością oryginalna frezarka JSDA JD700 posiada tylko jeden kolor – granatowo-fioletowy i nie występuje w wersji różowej, białej czy czarnej. Po drugie posiada ona typowe dla producenta numery seryjne na rączce oraz oznaczenie producenta JSDA na stacji. Jeśli jest to podróbka – wówczas mamy różne kolory frezarki oraz mamy charakterystyczne napisy typu Nail Drill czy Nail Power itp. Ta frezarka JSDA JD700 posiada w swoim zestawie pedał do sterowania stopą oraz podstawowy zestaw frezów diamentowych i nośnik z nakładką do zdejmowania masy. Na dłuższą metę warto zainwestować we frezy ceramiczne bądź frezy wolframowe. One znacznie usprawnią pracę. Na stacji frezarki mamy suwak zmiany prędkości obrotów oraz przyciski zmiany kierunku obrotów lewo/prawo czy też zmianę trybu sterowania na stopa / ręczne.

Od połowy roku 2019, oryginalna frezarka JSDA JD700, może występować również pod nazwą Excellent PRO, jest to nazwa którą nadał frezarce -dystrybutor. Jednak to nadal oryginalna frezarka JSDA JD700.

Poniżej zdjęcia, jak wyglądają obecnie frezarki od obecnego dystrybutora w Polsce.

oryginalna-frezarka-jsda-jd700
oryginalna frezarka jsda jd700
oryginalna frezarka jsda jd700
oryginalna frezarka jsda jd700