Uroda i Styl

Na czym polega laserowe usuwanie przebarwień?

usuwanie przebarwien

Okres jesienno-zimowy jest wręcz idealny do poddawania się wszelkiego typu zabiegom kosmetycznym. To właśnie wtedy mała ilość słońca sprzyja pozostawaniu skóry naturalnie jasną i nieopaloną. To z kolei przyczynia się do osiągnięcia skutecznych efektów w przypadku laserowego usuwania przebarwień na twarzy. Na czym polega ta procedura i kto ją przeprowadza?

Laserowe usuwanie przebarwień – na czym dokładnie polega?

Laserowe usuwanie przebarwień w Warszawie opiera się na skierowaniu precyzyjnej wiązki lasera na zmieniony obszar skóry, w którym znajduje się więcej melaniny. Energia pochodząca z lasera jest pochłaniania przez zmiany skórne. Fragmenty skóry przez kilka kolejnych dni po zabiegu ciemnieją, a następnie się łuszczą. Gdy skóra przejdzie przebudowę, ciemniejsze plamy i przebarwienia znikają. Zastosowanie terapii laserowej pobudza komórki skóry do intensywnej odnowy. Niewielkie przebarwienia zazwyczaj znikają już po pierwszym zabiegu. Bardzo ciemne obszary skóry, w której nagromadziła się melanina, wymagają zazwyczaj powtórzenia procedury lub nawet całej serii zabiegów dla uzyskania pożądanego, najlepszego rezultatu zadowalającego pacjenta. 

Endermologia – kogo powinien zainteresować tego typu zabieg?

Endermologia w Warszawie stanowi w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg, który ma na celu wymodelowanie danej partii ciała. Jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczowych i poprawa sylwetki. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie do wygładzenia skóry i pozbycia się nieestetycznego cellulitu. Zabieg przeprowadza się przy użyciu specjalnej maszyny z głowicą, składającej się z dwóch sterowanych rolek. Podciśnienie w urządzeniu tworzy fałdę skórną, która jest następnie zasysana i rolowana. Zabieg ma wpływ na głębokie partie skóry, pobudzając ją do odbudowy. Pacjent przed przystąpieniem do procedury otrzymuje specjalny, ściśle przylegający do ciała kombinezon. Efekt końcowy endermologii to gładka, jędrna, zdrowa i estetycznie wyglądająca skóra, którą aż chce się odsłaniać. 

Exit mobile version