moda meska

Koszula z krótkim rękawem – must have na lato

Koszule z krótkim rękawem dla mężczyzn po raz kolejny należą do największych trendów w męskiej odzieży w tym roku. Szczególnie casualowe koszule z krótkim rękawem mogą latem stać się prawdziwym hitem. Sprawdź, jak je nosić i co brać pod uwagę przy ich zakupie.

Czy można ubrać koszulę z krótkim rękawem do biura?

Koszule z krótkim rękawem są przeznaczone do wypoczynku. Każdy, kto łączy w biurze świetnie skrojone garnitury z koszulami z krótkim rękawem, łamie jedno z najgorszych modowych przykazań. Koszule z krótkim rękawem i klasyczny biznesowy wygląd po prostu się nie sprawdzają.

Koszule z krótkim rękawem – porady i tipy

Koszule z krótkim rękawem można nosić na wiele sposobów. Niezależnie od tego, czy jest schowana, nałożona na spodnie czy zapięta – wszystko jest dozwolone. Z nadrukiem czy bez? Znowu nie ma ograniczeń. Minimalistyczny i monotonny wygląd może wzbudzać entuzjazm tak samo jak ekscentryczne letnie stroje.

A co z krojem? Oversizowy krój slim fit – szerokie, wygodne fasony wciąż są modne. Jeśli nie masz pewności co do rozmiaru przy zakupie, lepiej go powiększyć (kup o jeden rozmiar większy).

Nie zapomnij wyprasować koszuli – nie ma nic gorszego niż niewyprasowane ubranie.

Koszule z krótkim rękawem – łatwe łączenie ich we właściwy sposób

Noszenie i łączenie koszuli z krótkimi rękawami jest trudniejsze niż w przypadku koszul z długimi rękawami. A ściśle mówiąc, zdarzają się sytuacje, kiedy koszule z krótkim rękawem lepiej zostawić w szafie.

Co wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o krój i projekt koszul z krótkim rękawem?

Czy chcesz nosić koszulę schowaną (ala lato business casual) czy na spodnie (w czasie owlnym)? W przypadku „w spodniach” można wybrać nieco dłuższy model. W przypadku stylizacji na czas wolny koszula powinna być krótka, ale nie za krótka.

Jeśli chodzi o dobrą szerokość rękawa – palec mieści się między ramieniem a rękawem. Wtedy dopasowanie jest doskonałe, ale jednocześnie stylowo przylega do sylwetki. Ponieważ cyrkulacja powietrza to duża zaleta koszuli z krótkim rękawem, szczególnie latem. Najlepsze koszule dostępne są na https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Koszule_Krotki-rekaw-202.html.

Pamiętaj o tym, że koszule możesz znaleźć w różnych krojach o wielu nazwach:

• regular fit,

• comfort fit,

• modern fit,

• dopasowane,

• oversize,

• luźne.

Zwróć też uwagę na inne szczegóły przy wyborze koszuli z krótkim rękawem

Nawiasem mówiąc, są krótkie rękawy bez lamówki i z wszytą lamówką. Wszystko zależy od tego, co lubisz bardziej. Jednak zagięty brzeg to najczęstszy wariant luźnej koszuli na co dzień z krótkim rękawem. Jeśli chodzi o kołnierzyki, to są zarówno kołnierzyki przypinane, jak i kent lub – bardzo modne – stójki. I oczywiście możesz również otrzymać pasującą koszulę z kołnierzem bez górnego guzika.

To samo dotyczy wzorów i kolorów – to, co cieszy i pasuje do okazji, jest piękne. Pamiętaj jednak, że w środku lata pot jest bardziej widoczny na niebieskich koszulach niż na białych lub w jasną kratę. W wolnym czasie możesz cieszyć się hawajskimi wzorami lub innymi przyciągającymi wzrok nadrukami.