buty za kostke

Jak stylowo nosić buty za kostkę, które nazywamy workerami?

Odpowiednie noszenie oraz dopasowywanie do siebie poszczególnych elementów stylizacji ma ogromne znaczenie. Jeśli chcesz dobrze wyglądać, zadbaj o wszystkie szczegóły. Częsty problem stanowią buty za kostkę – wiele osób nie wie, jak je nosić. Dlatego omawiamy to zagadnienie w poniższym artykule. Sprawdź, jak łączyć workery z ubraniami, by wyglądać stylowo oraz modnie.

Buty za kostkę zazwyczaj są wybierane jesienią i zimą. Takie obuwie zapewnia ciepło, a także ochronę przed deszczem czy nawet śniegiem. Bardzo ładnie prezentuje się z wieloma stylizacjami. Należy jednak odpowiednio dopasować do niego ubrania, aby całość dobrze wyglądała. Nie jest to jednak tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Doradca klienta pracujący w internetowym sklepie z glanami tłumaczy: Workery cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Są to buty na grubej, ale płaskiej podeszwie, w związku z czym nazywane są obuwiem praktycznym. Doskonale sprawdzają się na co dzień, jednak można je zakładać także na spotkania ze znajomymi czy rodziną. Niekiedy są dobrym wyborem również na wieczorne wyjścia, w zależności od tego, z jakim strojem zostaną skompletowane.

Z jakimi ubraniami łączyć workery?

Dostępne są męskie, a także damskie modele workerów. Zarówno ten rodzaj obuwia, jak i wszystkie inne np. glany, trzewiki czy nawet buty sportowe, należy odpowiedni kompletować z ubraniami. Dzięki temu stylizacja ma szansę świetnie się prezentować. Niezależnie od tego, na jakie wyjście wybierasz te buty, możesz założyć do nich spodnie typu rurki, które mają zwężany dół. Sprawdzają się one zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Należy jednak uważać, aby nogawki nie były zbyt szerokie, ponieważ będą się nieestetycznie marszczyły wewnątrz butów.

Do obuwia sięgającego za kostkę pasują również spódnice i sukienki. Stawiaj przede wszystkim na sukienki oversize, które świetnie komponują się z workerami. W chłodnie dni czy wieczory łącz je z grubymi rajstopami lub podkolanówkami. Natomiast na wierzch możesz założyć płaszcz. Panowie również mogą kompletować stylizację z butami za kostkę z płaszczem. W ich przypadku najlepiej sprawdzą się wąskie spodnie. Do nich warto dopasować koszulkę, a nawet koszulę, w zależności od tego, gdzie się wybierasz.